Türkiye' nin her yerinden 7/24 ulaşın.Kazazedeler Haklarınızı Biliyor Musunuz?

Ülkemizde trafik kazası geçirip mağduriyet yaşamış insanların %75’i tazminatlarını ya almamış yada yanlış kişilerle iş yapmalarından kaynaklı olarak eksik ödeme alıyorlar.

Çalışma Prensibimiz

-Bölgelerinde EMG HASAR YÖNETİMİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş. temsil eden bölge temsilcileri bulundukları bölgede tazminat alma hakkına sahip kişilerle irtibat kurup konuyu merkeze aktarırlar.

-Merkeze aktarılan mağdurların iş takibi, bilgili ve deneyimli Bedeni Hasar Uzmanları tarafından tamamlanır.

-Tazminat sonucunda hak edilmiş olan tazminat miktarı Sigorta Şirketi veya Güvence Fonu tarafından banka kanalıyla mağdura ödenir.

-Mağdura ödeme yapıldığında Bölge Temsilcimiz dosya ile ilgili hak edişini alır.

Burada ki tek kriterimiz, şirketimizle çalışmak isteyen Bölge Temsilcilerimiz mağdur kişilerden ücret isteyip onları tekrar mağdur etmemeleri ve yanlış bilgilendirme yapmamalarıdır. EMG HASAR YÖNETİMİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ işlem sonuçlanana kadar herhangi bir ücret talep etmez.

UNUTMAYIN SATIŞ YAPMIYORUZ. KİŞİLERİN HAKLARINIZ ARIYORUZ.

Biz Sizlerle Uzun Yıllar Beraber Çalışmak İstiyoruz. Bizim amacımız bir ömür beraber çalışmak.

Tecrübe-Sermaye-Mesai

EMG HASAR YÖNETİMİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş ailesine katılmak isteyen bölge temsilcilerinden herhangi bir sermaye talebimiz söz konusu değildir. Ailemizin üyesi olmak isteyen temsilcilerimiz isterse ek gelir olarak isterlerse de tam zamanlı çalışanımız olabilirler.

EMG HASAR YÖNETİMİ ve DANIŞMANLIK HİZMETLERİ A.Ş firmasına yapılacak olan iş anlaşması dışına çıkacak veya mağdur kişilerden ücret talebinde bulunan kişilere karşı her türlü cezai yaptırımımız saklıdır.

Sizde EMG Ailesinin Üyesi Olun